Biržų lengvosios atletikos čempionatas

Gegužės 8 d. Biržuose vykusiame atvirame lengvosios atletikos čempionate varžėsi daugiau nei 20 komandų iš Lietuvos ir Latvijos 🇱🇹🇱🇻

Tarp gausaus būrio sportininkų startavo ir Kaišiadorių ŠSC lengvaatlečiai, treniruojami Miglės Malinauskaitės.

Puikiai varžybose pasirodė:

🥈 Milda Valčiukaitė, pagerinusi savo asmeninį 400 m bėgimo rezultatą – 1:04,68 min. 👏

🥈 Emilija Janonytė, iškovojusi sidabro medalį 800 m rungtyje – 2:35,35 min. 👏🔥

Visai netoli prizininkų liko ir kitos Kaišiadorių sportininkės:

4️⃣ vieta – Meda Donylaitė (šuolis į tolį) 👏

4️⃣ vieta – Mija Gervickaitė (60 m bėgimas) 👏

Šios varžybos tapo pirmuoju jaunučių, jaunių ir jaunimo vasaros sezono startu. Linkime sportininkams sėkmės toliau ruošiantis artėjantiems startams ir siekiant dar geresnių rezultatų! 💛