15 metų bendrystės, žinių ir nepamirštamų akimirkų

Kaišiadorių kultūros centre ypatingai ir jaukiai paminėtas Kaišiadorių TAU 15 metų jubiliejus. Per šį laikotarpį netrūko prasmingų veiklų, naujų atradimų, šiltų susitikimų bei bendrystės, kuri visus šiuos metus lydėjo ir įkvėpė. 🌷✨

Jubiliejinę šventę lydėjo skambūs muzikos akordai, nuoširdūs sveikinimai, šilti apkabinimai ir aplodismentai, kurie dar ilgai išliks širdyse.

Nuoširdžiausią padėką tariame visiems valdžios atstovams, bičiuliams ir svečiams, atvykusiems pasveikinti iš arti ir iš toliau.

Didžiuojamės, kad šventę savo pasirodymais papuošė ir nuotaiką kūrė Kaišiadorių TAU moterų ansamblis „Verbena“, Mažeikių TAU šokių kolektyvas „Serbentėlė“ bei Utenos TAU folkloro ansamblis „Seklytėlė“. Jų talentas, energija ir nuoširdumas suteikė šventei dar daugiau jaukumo, spalvų ir šventinės dvasios. 🌸💃🎵

Ypatinga padėka skrieja atlikėjams, kurie dovanojo mums nepakartojamą muzikinę atmosferą – solistui Vaidui Vyšniauskui ir dukrai Beatričei, Povilui Jaraminui bei visiems, prisidėjusiems prie šios šventės kūrimo. 🎶✨

Dėkojame Kaišiadorių kultūros centrui už jaukų priėmimą, Žiežmarių kultūros centro direktorei Irenai Taukinaitienei už profesionalų ir šiltą renginio vedimą, kavinei „Dūzgynės“ už išskirtinį furšetą, „DA saldus pasaulis“ – už saldžiausią šventės akcentą – nuostabų tortą.

Didžiausias AČIŪ – mūsų TAU studentams. Jūsų dalyvavimas, šypsenos ir bendrystė pavertė šią šventę dar prasmingesne ir gražesne.

Tegul šie 15 metų tampa įkvėpimu naujiems tikslams, svajonėms ir dar daugybei prasmingų susitikimų ateityje!

KategorijosTAU