DVYLIKAMEČIAI FUTBOLININKAI ŽYGIAVO PERGALINGAI

Pirmenybių dalyviai finalinių varžybų dieną Širvintose

Kaišiadorių ŠSC-„Baltai“ dvylikamečių berniukų futbolo komanda 2022 metų lauko futbolo sezone žygiavo pergalingai. Kaišiadoriškiai dalyvavo Vilniaus apskrities vaikų futbolo lygos pirmenybėse. Varžybos turais vyko nuo pavasario iki rudens.

Mūsų futbolininkai visą reguliarųjį sezoną rungtyniavo įspūdingai – iškovotos vien tik pergalės. Įveiktos dvi Vilniaus komandos, varžovai iš Elektrėnų, Širvintų, Rūdiškių, Vievio, Lentvario.

Tačiau pagal pirmenybių nuostatus sezono uždarymo dieną buvo žaidžiamos finalo rungtynės tarp pirmas dvi vietas užėmusių ekipų. Taigi, Kaišiadorių švietimo ir sporto centro futbolininkai susitiko su Vilniaus „Rabonos“ komanda. Atkakli dvikova baigėsi lygiosiomis 2:2. Prireikė baudinių serijos. Joje sėkmė šypsojosi vilniečiams.

Kaišiadoriečių treneris Romas Jankauskas savo auklėtinių pasirodymu pirmenybėse liko patenkintas. Pakankamai žaidybinio laiko gavo visi futbolininkai. Ekipos lyderiai sudėtingomis akimirkomis privalėjo pademonstruoti geriausias savo savybes ir „tempti“ komandą. Dažniausiai jie tai atlikdavo puikiai. Keletas jaunesnių žaidėjų taip pat turėjo vertingų galimybių pasireikšti ir tobulėti konkurencingoje aplinkoje. Taigi, VAVFL pirmenybės ŠSC-„Baltai“ ekipai buvo naudingos ir sėkmingos. Belieka laukti žiemos sezono ir salės futbolo varžybų.

Kaišiadorių ŠSC futbolo treneris Andrius Jankauskas