Žiežmarių TAU mokslo metų pradžios šventė

Žiežmarių kultūros centro salėje 2023 m. spalio 11 d. Žiežmarių TAU studentai rinkosi į mokslo metų pradžios šventę. Šiems studentams tai tik antrieji mokslo metai.

Kaišiadorių trečiojo amžiaus universiteto rektorė Birutė Kvedarienė linkėjo energijos, sveikatos bei šypsenų veiduose. Gražių žodžių negailėjo Žiežmarių seniūnas Alvydas Ramanauskas. Dėkojame jam už parodytą dėmesį. Sveikinimo žodžius ir saldžias dovanas siuntė Kaišiadorių švietimo ir sporto centro direktorius Dainius Tamulevičius. Garbingo jubiliejaus proga Žiežmarių TAU vadovę Veroniką Jakienę pasveikino ir linkėjo sveikatos, nuostabių gyvenimo akimirkų, įdomių kelionių ir visada išlikti aktyvia bendruomenės nare TAU studentai. Žiežmarių TAU narei Reginai Pūrienei buvo padėkota už nepaprastą darbštumą, nuoširdų bendravimą, gebėjimą puikiai planuoti kelionių maršrutus bei organizuoti išvykas. Žiežmarių kultūros centro direktorė Irena Taukinaitienė pasidžiaugė, kad gali priimti tokį gausų ir gražų TAU lankytojų būrį.

Viena iš įspūdingiausių šventės akimirkų – Jaunimo teatro aktorių Sauliaus Sipaičio ir Vytauto Taukinaičio dainos, eilės, pasakojimai.

Būkime kartu, pažinkime ir dalinkimės pažinimo džiaugsmu!