Žaslių TAU metų pradžios šventė

Žaslių trečiojo amžiaus universiteto mokslo metų pradžia 2023 m. spalio 11 d. paminėta Žaslių kultūros centre. Susirinkusius TAU studentus sveikino, mokymosi džiaugsmo linkėjo Kaišiadorių trečiojo amžiaus universiteto rektorė Birutė Kvedarienė bei Žaslių kultūros centro ir tradicinių amatų centro direktorė Rasa Ščerbavičienė. Kaišiadorių švietimo ir sporto centro direktorius Dainius Tamulevičius linkėjo naujų įspūdžių, malonių susitikimų bei perdavė saldžias dovanas.

Padėkos žodis ir gėlės įteiktos Žaslių TAU vadovei Veronikai Kertenienei už darnų darbą, kantrybę, ištvermę. Už naujas idėjas padėkota TAU narei Valerijai Jakštienei.

Žaslių TAU klausytojos su meile ir dėkingumu tarė AČIŪ palaikantiems ir padedantiems vykdyti universiteto veiklas. Padėkoję vieni kitiems už nuostabią šventę, sėdome prie bendro vaišių stalo. Skambėjo juokas, buvo dalijamasi įspūdžiais. Kartu su Žaslių kapelija „Žasla“ (vad. Robertas Ramunis) dainavome daug skambių lietuvių liaudies dainų. Puikus naujų mokslo metų startas!