Vievio trečiojo amžiaus universiteto šventė: dešimt metų šviesių istorijos metų

Kaišiadorių TAU, atsiliepusi į kvietimą, 2024 m. sausio 24 d. sveikino savo kolegas, draugus – Vievio trečiojo amžiaus universitetą su 10 metų jubiliejumi. Tai buvo tikra bendruomenės solidarumo ir aktyvumo šventė!

Vievio trečiojo amžiaus universiteto bendruomenė švenčia savo dešimtmetį, pabrėždama žygdarbius ir pasiekimus, kuriuos pasiekė ši aktyvi ir gyvuojanti senjorų kartos grupė. Nuo 2014 metų įkurto universiteto, ši bendruomenė tampa neatskiriama Vievio miesto socialinio audinio dalimi, siūlydama įvairias veiklas ir paslaugas vyresnio amžiaus žmonėms.

Vienas iš išskirtinių Vievio trečiojo amžiaus universiteto bruožų yra didelis dėmesys skiriamas asmeniniam ir socialiniam vystymuisi. Per dešimtmetį TAU bendruomenė pasiekė daugiau nei tik organizuodama tradicinius užsiėmimus. Šio universiteto nariai susirado naujų draugų, dalinosi gyvenimiškomis patirtimis ir aktyviai dalyvavo visuomenės reikaluose.

Šventės metu buvo surengtas specialus renginys, skirtas pažymėti šią nuostabią sukaktį. Šventę, kurią lydėjo muzikiniai pasirodymai, labai gražiai papildė Olytės Stakienės vadovaujamas Kaišiadorių TAU kolektyvas „Verbena“ ir tai buvo mūsų muzikinė dovana. Ją dovanojo: Danutė Kudulienė, Janina Bičkauskienė, Danguolė Radzevičienė, Onutė Arbočienė, Teresė Kazlauskienė, Irena Guščiuvienė, Marytė Laurušonienė, Janina Mikštienė, Elena Ulanavičienė, Zita Genevičienė, Angelė Švenčionienė ir Aldona Bareikienė. Fotografavo Zita Šliužienė. Tai buvo puiki šventė, kurios metu ne tik prisiminėme veiklos praeitį, bet ir pažvelgėme į ateitį, į mūsų laukiamus bendrus susitikimus. Sveikinimo žodį tarė ir tuo pačiu įteikė kvietimą į „Kaišiadorys – Lietuvos kultūros sostinė 2024“ renginius Kaišiadorių švietimo ir sporto centro Neformaliojo švietimo metodininkė-Kaišiadorių TAU kuratorė Rima Saikauskienė ir Kaišiadorių TAU rektorė Birutė Kvedarienė.

Kiekvienas iš mūsų turime gražų ir garbingą tikslą – skleisti žinią apie bendrystę ir tai buvo sėkmingai išpildyta per  žodį, per dainą, per šokį.

Kaišiadorių švietimo ir sporto centras

Kaišiadorių TAU rektorė B. Kvedarienė