Susitikimas su rajono savivaldybės meru

Prisijungdami prie VšĮ Trakų švietimo centro inicijuoto projekto „Bendradarbiaukime su savivalda“, Kaišiadorių trečiojo amžiaus universiteto klausytojai į susitikimą (2023 12 08) pasikvietė rajono savivaldybės merą Šarūną Čėsną. Vadovas savo pasisakymą pradėjo besidžiaugdamas, jog ateinantys 2024-ieji metai rajonui bus išskirtiniai: Kaišiadorys neš garbingą kultūros sostinės vardą. O šio projekto simbolis – „gintarinis medis“ – jau parvežtas iš Tauragės. Gerb. Šarūnas paaiškino renginio logotipo, o tuo pačiu ir programos „Kultūros keliai ir kelionės“ reikšmes. Jis išsakė mintis, jog laukia didžiulė atsakomybė plačiai paskleisti žinią apie ypatingą, keturių istorinių Lietuvos sostinių sankryžoje esantį, Kaišiadorių kraštą ir kūrybiškus jo žmones bei tikisi kultūrinio pagyvėjimo, plėtros, iniciatyvų.

Meras pakvietė ir universiteto senjorus prisidėti prie gražesnio, kultūringesnio miesto kūrimo. Tad jei sunkoka tai atlikti fiziškai, apie pastebėtas „negeroves“ galima pranešti internetinėje rajono svetainėje. Sulaukta ir nusistebėjimų, ir įžvalgų, ir pasiūlymų, todėl skiltyje „Gyventojai informuoja“ tikrai atsiras daugiau pranešimų…

Savivaldybės vadovas, pasidžiaugęs, kad vyresnio amžiaus žmonės gyvena aktyviai, palinkėjo neprarasti optimizmo, geros nuotaikos ir vilties.

Kaišiadorių švietimo ir sporto centro
Kaišiadorių TAU