Lengvoji

LENGVOJI ATLETIKA

CompleteLengvoji atletika – sporto šaka, tituluojama sporto karaliene ir pripažįstama kaip viena seniausių sporto šakų. Lengvosios atletikos sportininkai varžosi įvairiose sprinto, vidutinio nuotolio ir ilgų nuotolių bėgimo rungtyse, taip pat tokiose rungtyse kaip rutulio stūmimas, disko metimas, ieties metimas, šuolis į aukštį, šuolis į tolį ir šuolis su kartimi.

CompleteLengvoji atletika – universali sporto šaka, sujungianti greičio, jėgos, ištvermės ir technikos elementus, todėl užsiėmimų metu gali atsiskleisti kiekvieno vaiko gabumai. Lengvosios atletikos varžybų metu  sportininkai iš viso pasaulio demonstruoja atletiškumą, žiūrovus žavinti sprogstama sprinterių galia, ilgų nuotolių bėgikų ištverme ar metikų tikslumu ir jėga.

CompleteLengvoji atletika yra įdomi ir įvairi sporto šaka, puikiai tinkanti vaikams, mėgstantiems bėgioti, šokinėti ir mesti! tai nuostabus būdas vaikams atrasti savo individualius talentus – greitį, ištvermę ar jėgą. Jis skatina fizinį pasirengimą, judrumą ir koordinaciją bei moko vertingų gyvenimo įgūdžių, tokių kaip disciplina, ryžtas ir tikslų siekimas.

NEFORMALIOJO ŠVIETIMO  MOKYTOJA  
MIGLĖ MALINAUSKAITĖ

Kvalifikacinė kategorija – mokytoja

El. paštas – migle.malinauskaite@kaisiadorysssc.lt
Grupė:
ŽYMIAUSI KAIŠIADORIŲ ŠVIETIMO IR SPORTO CENTRO LENGVAATLEČIAI:
  • Justas Kazlauskas – Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionato 2 vietos nugalėtojas 3000 m distancijoje (2018 m.), Lietuvos rinktinės narys (2018 m.)
  • Jovilė Dindaitė – Lietuvos vaikų lengvosios atletikos čempionato 3 vietos nugalėtoja 1000 m distancijoje (2023 m.)
NUOTRAUKŲ GALERIJA: