Lengvoji

LENGVOJI ATLETIKA

Lengvoji atletika – sporto šaka, tituluojama sporto karaliene ir pripažįstama kaip viena seniausių sporto šakų. Lengvosios atletikos sportininkai varžosi įvairiose sprinto, vidutinio nuotolio ir ilgų nuotolių bėgimo rungtyse, taip pat tokiose rungtyse kaip rutulio stūmimas, disko metimas, ieties metimas, šuolis į aukštį, šuolis į tolį ir šuolis su kartimi.

Lengvoji atletika – universali sporto šaka, sujungianti greičio, jėgos, ištvermės ir technikos elementus, todėl užsiėmimų metu gali atsiskleisti kiekvieno vaiko gabumai. Lengvosios atletikos varžybos yra pagrindinė olimpinių žaidynių ir kitų pagrindinių tarptautinių sporto renginių dalis, demonstruojanti neįtikėtiną sportininkų iš viso pasaulio atletiškumą ir ryžtą, žiūrovus žavinti sprogstama sprinterių galia, ilgų nuotolių bėgikų ištverme ar metikų tikslumu ir jėga.

Lengvoji atletika yra įdomi ir įvairi sporto šaka, puikiai tinkanti vaikams, mėgstantiems bėgioti, šokinėti ir mesti! tai nuostabus būdas vaikams atrasti savo individualius talentus – greitį, ištvermę ar jėgą. Jis skatina fizinį pasirengimą, judrumą ir koordinaciją bei moko vertingų gyvenimo įgūdžių, tokių kaip disciplina, ryžtas ir tikslų siekimas.

NEFORMALIOJO ŠVIETIMO  MOKYTOJA  Kvalifikacinė kategorija – mokytoja
MIGLĖ MALINAUSKAITĖ
Tel. Nr. +37067643472
Lankyti lengvąją atletiką kviečiame vaikus gimusius 2013 m. ir vyresnius.
ŽYMIAUSI KAIŠIADORIŲ ŠVIETIMO IR SPORTO CENTRO LENGVAATLEČIAI:
  • Vytautė Budavičienė – Lietuvos čempionato nugalėtoja 1500 m distancijoje (2022 m.)
  • Justas Kazlauskas – Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionato 2 vietos nugalėtojas, Lietuvos rinktinės narys.
  • Jovilė Dindaitė – Lietuvos vaikų lengvosios atletikos čempionato 3 vietos nugalėtoja 1000 m distancijoje (2023 m.)
NUOTRAUKŲ GALERIJA: