Krepšinis

KREPŠINIS

CompleteKrepšinis yra komandinė (5 prieš 5) sporto šaka, kuri dėl greito veiksmo, strateginio žaidimo ir taiklių metimų tapo viena iš populiariausių sporto šakų, kuria mėgaujasi daugybė žmonių visame pasaulyje. Krepšinis pasižymi dideliu tempu ir nuolatiniu judėjimu, nes varžantis dviems komandoms. Žaidėjai stengiasi pelnyti kuo daugiau taškų ir priimti sprendimus per sekundės dalį.

CompleteKrepšinis yra jaudinanti ir greita sporto šaka, puikiai tinkanti vaikams, mėgstantiems šokinėti, šaudyti ir žaisti judrioje komandinėje aplinkoje! Žaidime vyrauja ne tik taškų pelnymas, bet ir gynyba, kadangi komandos stengiasi neleisti varžovams atlikti sėkmingų metimų. Tai sportas reikalaujantis unikalaus atletiškumo, išlavintos rankų ir akių koordinacijos, komandinio darbo ir individualių įgūdžių derinio. Be konkurencinio aspekto, krepšinis taip pat skatina tokias vertybes kaip komandinis darbas, bendravimas, disciplina ir sportiškumas.

1 (70)
NEFORMALIOJO ŠVIETIMO MOKYTOJAS
JUSTINAS KURSEVIČIUS

Kvalifikacinė kategorija – vyresnysis mokytojas

El. paštas – justinas.kursevicius@kaisiadorysssc.lt
Komandos:
  • K11 – 2015 – 2013 m. g. vaikai – (tvarkaraštis);
  • K13 – 2012 – 2011 m. g. vaikai – (tvarkaraštis);
  • RKL – 2006 m. g. ir vyresni sportininkai – (tvarkaraštis).
NEFORMALIOJO ŠVIETIMO MOKYTOJAS
GINTAUTAS KANDRATAVIČIUS

Kvalifikacinė kategorija – mokytojas metodininkas

El. paštas – gintautas.kandratavicius@kaisiadorysssc.lt
Komandos:
ŽYMIAUSI KAIŠIADORIŲ SAVIVALDYBĖS KREPŠININKAI:
  • Ramūnas Šiškauskas – Kaišiadorių raj. savivaldybės Garbės pilietis, atstovavo “Kaišiadorių Baltijos“ komandai (1994-1996 m.), Olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtojas (2000 m.), Europos čempionato aukso medalio laimėtojas (2003 m.)
  • Vytenis Čižauskas – Europos jaunučių olimpinio festivalio Belgrade aukso medalio laimėtojas (2007 m.), Europos jaunučių čempionato aukso medalio laimėtojas (2008 m.), Europos jaunių čempionas (2010 m.), Pasaulio jaunimo čempionas (2011 m.)
  • Dominykas Grenda – Lietuvos krepšinio rinktinės U-17 narys (2021 m.), LKL Kėdainių „Nevėžis“ žaidėjas
  • Dastinas Morkūnas – Lietuvos krepšinio rinktinės U-17 narys (2021 m.), LKL Jonavos „CBet“ žaidėjas
  • Benas Hofšteteris – Lietuvos krepšinio rinktinės U-17 narys (2021 m.)
NUOTRAUKŲ GALERIJA: