Apdovanojimų šventė „Triumfo ragas“

2021 m. rugsėjo 3 d. Kaišiadorių kultūros centro didžiojoje salėje įvyko apdovanojimų šventė „Triumfo ragas”, skirta rajono mokinių tarptautinių, respublikinių ir  rajoninių olimpiadų bei konkursų nugalėtojams apdovanoti. Taip pat buvo apdovanoti mokytojai, parengę šiuos mokinius ir padėję pasiekti aukštų rezultatų.

Šiais metais įvyko trečioji apdovanojimų šventė „Triumfo ragas”. Tiesa, mokiniai ir mokytojai buvo apdovanoti už dviejų mokslo metų pasiekimus. Į šventę asmeniškai buvo pakviestas visas būrys dalyvių: 36 mokiniai, 32 mokytojai bei 6 Kaišiadorių rajono ugdymo įstaigų vadovai. Smagu, kad šventėje dalyvavo ir mokinius atlydėję tėveliai.

Šventės dalyvius pasveikino ir apdovanojo Triumfo rago statulėlėmis, mero padėkos raštais bei prisiminimo dovanėlėmis Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus, Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Rimutė Arlauskienė ir Kaišiadorių rajono švietimo ir sporto paslaugų centro direktorius Dainius Tamulevičius. Mokinių pasiekimais pasidžiaugė ir pasveikino Žiežmarių gimnazijos direktorė Ieva Mažulienė. Apdovanota Triumfo rago statulėle Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos mokinė Aura Matuliūkštytė pasidalino sėkmingo mokymosi „receptais“, o jos biologijos mokytoja Virginija Aleksiūnienė paragino mokinius būti aktyviais ir bandyti savo sėkmę.

Džiaugiamės visų mokinių bei jų mokytojų pasiekimais. Ypatingai džiugu, kad Triumfo rago statulėlė įteikiama kelis metus iš eilės tiems patiems dalyviams. Tai reiškia, kad mokiniai tobulina savo gebėjimus, tampa brandesni, todėl juos lydi sėkmė.

Triumfo rago statulėlėmis apdovanoti: Kaišiadorių meno mokyklos mokinė Simona Tamošiūnaitė ir jos mokytoja Ona Kupčiūnienė – jau ketvirtą kartą, Kaišiadorių meno mokyklos, kultūros centro ir Žiežmarių gimnazijos mokinė Evita Morkūnaitė (mokyt. L.Morkūnienė), Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos mokinys Marius Mažeika ir jo kūno kultūros mokytojas Vytautas Čižauskas, Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos mokinė Monika Siaurusaitytė ir jos muzikos mokytoja Renata Gvildienė – antrą kartą, Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos mokiniai Artūras Grubas, Dominykas Rimša ir Motiejus Tamonis (mokyt. V.Čižauskas), Kaišiadorių kultūros centro būrelio vadovė Laima Morkūnienė, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos mokinės Ieva Jurevičiūtė, Aura Matuliūkštytė ir mokytoja Virginija Aleksiūnienė – pirmą kartą.

AČIŪ visiems dalyvavusiems! Lauksime kitoje „Triumfo rago” šventėje su dar daugiau pasiekimų, garsinančių Kaišiadorių krašto bei mokyklų vardus!

Užfiksuotas šventės akimirkas žiūrėti čia: